Comfort Flex 6,5 en 9mm
De introductie van deze ondervloer is een baanbrekende ontwikkeling in de wereld van de woninginrichting en duurzaamheid. Het is een duidelijk signaal dat de industrie serieus werk maakt van het hergebruiken van materialen en creëren van producten die niet alleen uniek en comfortabel zijn, maar ook bijdragen aan een beter milieu. Comfort Flex 6,5 en 9mm zijn ontworpen met het oog op duurzaamheid en comfort, door gebruik te maken van materialen van gerecyclede autobanden.
Dit is niet alleen goed voor het milieu, maar zorgt er ook voor dat de ondervloer over uitstekende eigenschappen beschikt. Het hoge herstelvermogen betekent een langere levensduur voor het gekozen tapijt. Comfort Flex 6,5 en 9mm behaalt in combinatie met tapijt een geluidreductie van ruim 20 dB dB ΔL lin.
Deze ondervloer is bedoeld voor project gebruik en waarbij een hoge brandklasse wordt vereist. Comfort Flex is vanaf nu leverbaar via de groothandel in Nederland.